Gölbaşı Hakimevi

Tesis Tanıtımı

Gölbaşı Hakimevi, Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı (ATGV) bünyesinde işletilen ve Mogan Gölü’nün hemen kıyısında hizmet veren bir hakimevidir. Tesiste restoran, kafeterya, toplantı/konferans salonu ve düğün salonu bulunmaktadır. Hakimevlerinin genelindeki konaklama hizmeti Gölbaşı Hakimevinde ne yazık ki bulunmamaktadır. Hakimevinden meslek mensupları dışında tüm kamu personeli faydalanabilmektedir. Mensup dışında faydalanan kişilerden %25 daha fazla ücret talep edilir. Bu ek bedel bütün hakimevlerinde mevcut olan bir uygulamadır.

Gölbaşı Hakimevi Hizmetleri Nelerdir?

  • Restoran ve kafeterya: Tesiste kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği yiyebilirsiniz ya da kafeteryada oturup çay ve kahve yudumlayabilirsiniz. Restoran için rezervasyon yaptırmak isterseniz buraya tıklayınız.Tesiste verilen yemek menüsüne ulaşmak isterseniz günün menüsü sayfasına bakabilirsiniz.
  • Konferans ve toplantılar: Tesis bünyesindeki salonlarda toplantılar düzenleyebilir ve topluluklara konferans sunumu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Düğün, nişan: Tesisin düğün salonunda unutmak istemeyeceğiniz özel günlerinizi düzenleyebilirsiniz. Düğün, nişan, söz, kına ve eğlenceli partileri burada yapabilir ve sevdiklerinizi buraya davet edebilirsiniz.

Tavsiye: Ankara’da hizmet veren diğer tüm konukevlerinin listesini görmek istiyorsanız Ankara’daki Konukevleri sayfamıza devam edebilirsiniz. Ayrıca hakimevleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Hakimevi Nedir? isimli yazımıza bakabilirsiniz.

Kaynak: https://golbasihakimevi.com/organizasyon/organizasyon/

Tesis Özellikleri

  • Düğün Salonu
  • Otopark
  • Restoran/Kafeterya
  • Toplantı/Konferans Salonu
  • Wi-Fi

Tesis Fotoğrafları

Gölbaşı Hakimevinde konaklama var mı?

Ne yazık ki Gölbaşı Hakimevinde konaklama yapılamamaktadır. Tesis yalnızca toplantı/konferans, düğün/parti ve restoran/kafeterya hizmeti vermektedir.

Hayır, Gölbaşı Hakimevi mensuplar ile birlikte misafirlerinin, yakın akrabalarının ve tüm kamu personelinin kullanımına sunulmuştur.

Video URL

“Gölbaşı Hakimevi” Hakkında Yorum Yaz

Fiyat
Konukseverlik
Temizlik
Konum
Yeterlilik

“Gölbaşı Hakimevi” Hakkında Yorum Yaz

Fiyat
Konukseverlik
Temizlik
Konum
Yeterlilik