Cankurtaran Öğretmenevi

Tesis Tanıtımı

Cankurtaran Öğretmenevi, konforunuz için özenle düzenlenmiş odalarında, 12 adet iki yataklı, 4 adet üç yataklı, 2 adet beş yataklı ve 4 adet double oda ile toplamda 52 yatak sunmaktadır. Her odada TV, saç kurutma makinesi, klima, ücretsiz internet hattı ve duman dedektörleri gibi modern olanaklar bulunmaktadır. Marmara Denizi manzaralı bahçe restaurantlarında düşlediğiniz davetlerinizi, özel partilerinizi ve organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçe Restaurantları, 300 kişilik açık ve 130 kişilik kapalı alan seçenekleriyle davetleriniz için hizmetinizdedir. Düğün, nişan, kokteyl, doğum günü ve özel partilerden mezuniyet balolarına, balayı kutlamalarından her türlü grup ve şirket yemeklerine kadar geniş bir etkinlik yelpazesinde hizmet sunmaktadır.

Cankurtaran Öğretmenevi Rezervasyon

Öğretmenevi için online rezervasyon sayfası mevcuttur. Bu sayfa vasıtasıyla öğretmenevinde konaklamak istediğiniz tarihi, istediğiniz oda tipini seçerek rezervasyon yapabilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için buraya tıklayınız.


Tavsiye: İstanbul’da hizmet veren tüm öğretmenevlerini görmek istiyorsanız İstanbul Öğretmenevleri listemizi gözden geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra öğretmenevleri hakkında detaylı bilgilere ihtiyacınız varsa Öğretmenevi Nedir isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Tesis Özellikleri

  • Düğün Salonu
  • Konaklama
  • Restoran/Kafeterya
  • Televizyon
  • Wi-Fi

Tesis Fotoğrafları

Konaklama Fiyatları

Öğretmenevinde kahvaltı veriliyor mu?

Öğretmenevinde kahvaltı verilmektedir. Kahvaltı sabah saat 8:00 ile 11:00 arasındadır. Kahvaltı konaklama fiyatına dahildir.

Evet, sivil vatandaşlar da öğretmen evlerinde konaklayabilirler. Fakat üye ve kamu
personeline göre ayrı ücretlendirilirler.

Tesise giriş (Check-in) saati 14:00'tür.
Tesisten çıkış (Check-out) saati 10:30 dur.

Evet Cankurtaran Öğretmenevinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonun geçerli olabilmesi için öğretmenevinden alacağınız İBAN numarasına kapora göndermeli ve gönderdiğiniz tutarı teyit etmelisiniz.

Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar rezervasyonunu iptal ettiren misafirlere peşin yatırdıkları ücretin tamamı iade edilecektir. Ancak, rezervasyonlarını
konaklama tarihine 5 günden daha az süre kala iptal ettiren misafirlere, peşin yatırdıkları ücretten %20 kesinti yapılarak iade işlemi gerçekleştirilecektir

Video URL

“Cankurtaran Öğretmenevi” Hakkında Yorum Yaz

Fiyat
Konukseverlik
Temizlik
Konum
Yeterlilik

“Cankurtaran Öğretmenevi” Hakkında Yorum Yaz

Fiyat
Konukseverlik
Temizlik
Konum
Yeterlilik