Ankara Hekimevi

Tesis Tanıtımı

Ankara Hekimevi, Sıhhiye bölgesinde konaklama, restoran, eğitim, toplantı ve seminer organizasyonları gibi hizmetleri sunarak konuklarına hizmet vermektedir.

Ankara Hekimevi Hizmetleri

Ankara Hekimevi, toplamda 73 yatak kapasitesine sahip olup, tesiste süit, tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve beş kişilik olmak üzere toplamda 39 oda bulunmaktadır. Odalarda; direkt telefon, elektronik kapı kilit sistemi, tek kullanımlık kişisel eşyalar, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, klima gibi olanaklar sağlanmakta olup, 24 saat sıcak su imkanı, kablolu TV ve kablosuz internet gibi hizmetler sunulmaktadır.

Tesisin yıllık doluluk oranı %80’dir ve yaklaşık olarak yılda 16.400 kişiye hizmet verilmektedir. Ayrıca, eğitim ve toplantı hizmetleri için 50-60-120 kişilik sınıf düzenine sahip 3 adet eğitim salonu ve 25 kişilik “U” düzeni kapasitesine sahip bir çalışma odası bulunmaktadır.

Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokol kapsamında, öncelikli olarak Milli Eğitim Bakanlığı personeline olmak üzere tüm kamu personeline eğitim, toplantı, seminer, konferans, konaklama, yemek ve organizasyon hizmetleri sunulmaktadır.

Ankara Hekimevi Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı en erken bir ay öncesinden yapabilirsiniz. Mevcut ay içinde bir sonraki ay için rezervasyonlar kabul edilmektedir. Ankara Hekimevinde eğitim, seminer veya toplantı etkinliklerinin olduğu günlerde oda/yatak doluluk oranı %100’e ulaşabilmektedir. Tesisin dolu olduğu günler için rezervasyon alınmamaktadır; ancak rezervasyon iptalleri durumunda, müşterilerin istek sırasına göre resepsiyon birimi geri bildirimde bulunmaktadır.

Rezervasyon yaparken, kalacak kişi sayısını, konaklama süresini, tercih edilen oda tipini ve çocukların yaş bilgilerini belirtmek, olası aksaklıkların önlenmesi açısından önemlidir. Rezervasyonlar en fazla 15 gün için kabul edilmekte olup, daha uzun konaklama talepleri geçici görevler ve eğitim toplantı süreleri gibi tesisin uygunluk durumuna göre değerlendirilmektedir.

Müşteriler için otopark mevcut olup tesise giriş işlemlerinin ardından konaklama gün sayısı ile sınırlı olmak üzere otopark giriş kartı düzenlenerek teslim edilir.  Açık büfe kahvaltı hizmeti hafta içi 07.30-09.00 hafta sonu 07:30-10:00 saatleri arası giriş katta bulunan restoranda verilmektedir. Tesisimizin tüm kapalı mekanlarında ilgili yasa gereği sigara içmek yasaktır.

Ankara Hekimevi Restoran Yemek Listesi

Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Dinlenme Tesisinde restoran hizmeti sunulmaktadır. 220 kişilik restoran kapasitesi ile kahvaltı, set menü ve alakart yemek çeşitleri servis edilir. Ankara Hekimevinde servis edilen güncel yemek fiyat listesini bu adresten öğrenebilirsiniz.


Tavsiye: Ankara’da hizmet veren tüm misafirevlerini görüntülemek isterseniz Ankara Konukevleri listemize göz atabilirsiniz.

Kaynak: https://hekimevi.saglik.gov.tr/TR-54858/bilgilendirme.html

Tesis Özellikleri

  • Düğün Salonu
  • Klima/Soğutucu
  • Konaklama
  • Kuaför
  • Otopark
  • Restoran/Kafeterya
  • Televizyon
  • Toplantı/Konferans Salonu
  • Wi-Fi

Tesis Fotoğrafları

Konaklama Fiyatları

Hekimevine Giriş/Çıkış Saatleri Kaçtır?

Ankara Hekimevi 7/24 hizmet veren bir kamu misafirhanesi olup, konaklama için girişler en erken 14:00'da başlamaktadır. En geç 10:00'da ise odayı boşaltmanız önem arz etmektedir. Giriş saatinden önce tesise gelen misafirler varsa ve oda temiz durumda ise ilk giriş saatinden evvel odaya giriş yapılabilmektedir.

Ankara Hekimevinde öncelikli olarak Sağlık Bakanlığı personel kimlik kartı ibraz eden sağlık çalışanları ve birinci dereceden yakınları kalabilir. Personel dışında ise tüm kamu personelleri ile sivil vatandaşlar tesiste konaklayabilmektedirler. Kimlik bilgileri teyit edilmeden tesisten yararlanmanız mümkün değildir.

Konaklama ücretleri sağlık personeli, kamu personeli ve sivil vatandaşlar olarak farklılık göstermektedir.

Konaklama ücreti girişte peşin olarak alınmaktadır.

0-3 yaş çocuklardan konaklama için ücret talep edilmez.
4-6 yaş çocuklar için %50 indirimli konaklama ücreti talep edilir.
7 yaş ve üzeri çocuklar tam pansiyon olarak ücretlendirilir.

“Ankara Hekimevi” Hakkında Yorum Yaz

Fiyat
Konukseverlik
Temizlik
Konum
Yeterlilik

“Ankara Hekimevi” Hakkında Yorum Yaz

Fiyat
Konukseverlik
Temizlik
Konum
Yeterlilik